Mİ CAMERA 2K (2 YIL XİAOMİ TÜRKİYE GARANTİLİ)

Marka Xiaomi
SKU: PRD000010485
675.00TL 675.00TL

KARGO BEDAVA

Ürün Detayları

Xiaomi İp Kamera 2K 1296P Akıllı Kamera Mjsxj03Hl

Xiaomi akıllı kamera, saniyede 20 kareye kadar 2K video çekebilir ve yakınlaştırıldığında bile neler olduğuna dair net bir resim bırakabilir. Kameranın içine yerleştirilmiş kızılötesi diyotlar, gece karanlığını gizlice dağıtan ve kişinin gözünü kamaştırmadan elektronik net bir görüntü veren 940 nm dalga boyunda görünmez ışık yayar. Geniş görüş açısı, evinizi, süpermarketinizi, kafenizi veya diğer mekanlarınızı tek bir Xiaomi kamera ile gözlemlemenizi sağlar.

Xiaomi küresel kamera gövdesi, yalnızca herhangi bir yere kolayca takılan aynı zamanda kameranın açısını serbestçe ayarlamanıza izin veren manyetik bir taban üzerine monte edilmiştir. Akıllı AI algoritmaları, görüntüde görünen insan şekillerini algılayabilir ve yanlış alarm oluşturmamak için rastgele hareketleri, ışık değişikliklerini, uçan böcekleri ve diğer rastgele alarm kaynaklarını filtreleyebilir. Xiaomi akıllı kamera, sesli mesajları alıp ileterek, eviniz ile her yerden iletişim halinde olmanızı sağlar.

Xiaomi akıllı kamera, videonun bir microSD karta ve kayıtların tamamen güvenli olacağı Xiaomi bulutuna kaydedilmesini destekler. Xiaomi akıllı kamera, farklı işlevleri doğru zamanda etkinleştirmek için farklı sensörlerle çalışacak şekilde ayarlamak için MiHome ekosistemine dahil edilebilir. Örneğin, akıllı bir hoparlör veya Xiaomi akıllı TV kullanarak doğrudan kameradan veri alabilirsiniz.

Özellikleri:
1. Yükseltme 2K Yüksek tanımlı kayıt,
2.125 ° geniş görüş açısı, daha geniş görüş alanı, daha fazla görüntü kaydetme
3. Yerleştireceğiniz odanın her köşesine ulaşmak için 180 ° Dönen manyetik taban ile.
4. WDR teknolojisi + akıllı gece görüşü, arka ışık ve karanlık ışık, hepsi net bir şekilde görülebilir
5. Yüksek veya düşük sıcaklık korkusu yok, farklı sıcaklıklara uyum sağlama, güvenilir çalışma
6. Akıllı monitör , çeşitli şekillerde görüntülemesi kolay
7. H.265 kodlama teknolojisi, video boyutunu optimize edin,