Ttec Airbeat Ultraslim Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık (2 YIL TTEC TÜRKİYE GARANTİLİ)

Marka TTEC
SKU: PRD00003179
449.00TL 499.00TL

Ürün Detayları

Ttec AirBeat UltraSlim TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Sahip olduğu yüksek ses kalitesi ile keyifli bir müzik deneyimi yaşatır. Hayatın her anında size eşlik edebilen kulaklığı birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş mikrofonu etkileyici ses ve arama deneyimi sunar.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


 

  • 5.0 bluetooth bağlantı özelliğine sahip olan kablosuz kulaklık bluetooth bağlantısını destekleyen bütün cihazlarla uyumlu çalışma sergiler.
  • Sesli asistanlar özelliği kulaklığın verimli kullanımını artırır.
  • Üzerinde bulunan dokunmatik sensörleri ile müzik dinlerken ve arama yaparken kontrol sağlayabilirsiniz.


 


Şarj Avantajı

Tek şarj ile 5 saate kadar pil ömrü bulunan kulaklık gün boyu müzik dinleme imkanı sunar. Şarj kutusu ile 25 saate varan ekstra uzun pil ömrü sayesinde uzun süre şarja takmaya gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.


Üstün Teknoloji

Monosmart teknolojisiyle donanımlı cihazın her iki kulaklığını ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Böylece bir çift kulaklık ile iki farklı cihaz kullanılabilir. Suya ve tere dayanıklı olan tasarım güvenli kullanımı da beraberinde getirir. Charge & Go özelliği 15 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım imkanı sunar.


Ultra Hafif

Her biri 2,8 gramlık ultra hafif kulaklık ile gün boyu rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafifliği ile kulaklarınıza ağırlık yapmaz ve kullanırken rahatsızlık hissetmeden gün boyu konforlu kullanım deneyimi yaşatır. Aynı zamanda hafif ve ince kulaklık kutusunu kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.