Amazfit Gtr 3 Moonlight Akıllı Saat (AMAZFİT TÜRKİYE GARANTİLİ)

Marka AMAZFIT
SKU: PRD00001095
1.999.00TL 2.499.00TL

KARGO BEDAVA

Ürün Detayları

Amazfit GTR 3 Akıllı Saat (Distribütör Garantili)

Yüksek pil gücü kapasitesine sahip olup uzun ömürlü kullanım deneyimi sunan, sürekli şarj etmek zorunda kalmadan rahat ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz kompakt tasarım bir saattir. 10 dakikalık şarj ile tüm gün boyunca kesintisiz, rahat, güvenli bir kullanım avantajı sağlarsınız. 50 m’ye kadar suya dayanıklı yapı özelliği sunan, yağmur ve denize girdiğinizde saatinizi çıkarmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz oldukça sağlam bir cihazdır.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

100'ün üzerine değerleri görebileceğiniz tasarım kalitesi yüksek, otomatik bir Akıllı Saattir .

Donanım kalitesi ve rahat kullanım özellikleri ile dikkat çeken, yüksek çözünürlüklü bir cihazdır. Sağlam dijital ekran özelliği sayesinde tüm bildirim ve mod ayarlarını rahat bir şekilde okuyabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak nabız ölçme özelliğine sahip olan sağlık ve fitness seviyenizi görmenize yardım eder.


Teknolojik Yapı

Sağlık değerlerini düzenli olarak izlemenizi sağlayarak uyku kalitenizi artırmanıza yardım eder. Uyku kalitesi puanı vererek nefes alışverişinizin durumuna göre sağlıklı bir ölçüm yapar. Uyku alışkanlığı kazanmanıza yardım eden, günü daha keyifli ve kaliteli geçirmenizi sağlayan ileri teknoloji aygıtı bir saattir.


İhtiyacınızı Karşılar

Telefonunuza gelen bildirimlerinizi oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde görüntüleyerek etkili bir kullanım yapabilirsiniz. Telefonunuzu uzaktan kontrol edebileceğiniz tasarım kalitesi yüksek, beklentilerinize cevap veren erişim desteği sunan bir cihazdır.


Alarm Kalitesi

İhtiyacınızı karşılayarak günü daha zinde ve kaliteli geçirmenizi sağlayan attığınız her adamda sizi bilgilendiren alarm gücü yüksek, ergonomik bir saattir.

Teknik Özellikler

Kronometre

Var

Garanti Türü

Distribütör Garantili

Bluetooth Desteği

Var

GPS

Var

Marka

Amazfit